AMENO Całodobowe usługi pogrzebowe i kremacyjne

Zakład Pogrzebowy AMENO

zakład pogrzebowy warszawa śródmieściePosiadamy ponad 20 letnie doświadczenie i poza kompleksową ofertą, największym wyborem akcesoriów pogrzebowych i niskimi cenami dysponujemy najnowocześniejszymi karawanami w Warszawie.

Nasza firma to przede wszystkim ludzie – zespół młodych, kulturalnych i już doświadczonych pracowników, dla których praca znaczy znacznie więcej – daje możliwość pomagania osobom znajdującym się w trudnym momencie życia.

Od listopada 2015 roku powiększyliśmy nasz tabor o karawan pogrzebowy „Prezydencki” w kolorze czarnym. Powstał on na bazie najnowszego Mercedesa Klasy E. Jest to najnowocześniejsze auto  – jesteśmy jedynym posiadaczem tego samochodu na Bielanach.
Podnosi on profesjonalizm, jakość oraz prestiż świadczonych przez nas usług nie wypływając na cenę.

 

Należymy do :

polska-izba-pogrzebowa_logo-300x64_black

 

Pozostajemy z poważaniem
Właściciel i Pracownicy
Biura Usług Pogrzebowych AMENO

Mobilne biuro

Zakład pogrzebowy BemowoWychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powiększyliśmy swoją ofertę o nową usługę w postaci załatwiania wszelkich formalności pogrzebowych u rodziny zmarłego na terenie całej Warszawy, a w szczególności na Bielanach, Woli, Żoliborzu, Bemowo, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Warszawa Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy.

Nasz pracownik uda się we wskazane przez Państwa miejsce i zgodnie z wolą rodziny zacznie realizować usługi pogrzebowe.

Dysponujemy profesjonalnie przygotowanym mobilnym biurem, dzięki któremu przygotowanie do uroczystości pogrzebowych nie stanie się dla Państwa dodatkowym obciążeniem.

Oferujemy

Organizujemy uroczystości pogrzebowe – wyznaniowe i świeckie – zgodnie z wolą Rodziny Zmarłego. Troszczymy się o wymiar formalny, ludzki i duchowy.

Przygotowujemy kompleksowe pochówki z uprzednią kremacją. Doświadczeni pracownicy wyjaśnią wszystkie wątpliwości i służą wszelką pomocą.

Posiadamy nowoczesne i eleganckie karawany oraz profesjonalnych kierowców. Świadczymy usługi transportowe Zmarłych na terenie całej Polski.

Dbamy o piękno ceremonii pogrzebowej. Oferujemy oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnego trębacza.

Oferujemy wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe, tworzone przez profesjonalnych florystów – zawsze ze świeżych kwiatów.

Ameno to zespół wykwalifikowanych i pełnych kultury pracowników – gotowych do pomocy przez cały tydzień całą dobę.

Pomagamy dobrać elegancki, godny ubiór dla Osoby Zmarłej – wraz z kompletną garderobą i niezbędnymi dodatkami.

Posiadamy szeroki wybór trumien renomowanych producentów. Wszystkie wykonane z najlepszych gatunków drewna oraz precyzyjne wykończone.

Dysponujemy bogatym asortymentem urn z różnych materiałów w całej gamie rozmiarów, kolorów i kształtów.

Proponujemy cały wachlarz usług związanych z kompleksową opieką nad grobami z dokumentacją fotograficzną – w wymiarze doraźnym lub też całorocznym.

Opinie o naszej firmie

Dodaj swoją opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Dla bezpieczeństwa zapamiętane zostanie Twoje IP: 54.234.255.29.
19 entries.
Mirosław Rafalczuk z Warszawa napisał/a Luty 26, 2015 o 2:31 pm:
W dzisiejszych brutalnych i drapieżnych czasach można jednak znależć ludzi uczciwych, potrafiących godnie i dostojnie zachować się się w tak trudnych dla rodziny zmarłego chwilach. A przy tym bardzo uczciwych, co również bywa ostatni rzadkością. Wyrazy uznania składa rodzina Rafalczuk Kłaniamy się nisko i pozostajemy w serdecznej wdzięczności
Elżbieta Józefczak-Bergier z Warszawa napisał/a Styczeń 29, 2015 o 2:31 pm:
Serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu mojej mamy Pani Jolancie z filii zakładu na ul.Płockiej. Pani Jolanta wykazała się zrozumieniem i profesjonalizmem oraz serdecznością w tak trudnym dla mnie okresie.Uzyskałam pomoc w załatwieniu wszystkich formalnych spraw związanych z pogrzebem w jednym miejscu i w krótkim czasie. Mogłam liczyć na fachowe doradztwo. Dziękuję Pani Jolancie zaspokój i ciepło mi okazane. Dziękuję również całej firmie i panom z obsługi za dyskrecję oraz bardzo dobrą organizację pogrzebu. Z całym przekonaniem mogę tę firmę polecićinnym osobom, które znajdą się w tak dlakażdego trudnym momencie życia jak śmierćbliskiej osoby. DZIĘKUJĘ
Hanna Gaj z Warszawa napisał/a Grudzień 3, 2014 o 2:31 pm:
Po pierwsze serdecznie dziękuję. Pomoc w organizacji pogrzebu na dystans okazała się nieoceniona. Bardzo dobrze zorientowani w procedurach Pani Marzena z filii zakładu na ul. Hożej pomogła nam przebrnąć przez gąszcz biurokracji. Ludzkie podejście do klienta, przystępne ceny i bardzo dobra organizacja pomogły nam przebrnąć przez ten trudny czas. Jeszcze raz dziękujemy.

Wizytówką naszej firmy jest wysoka jakość usług, a naszymi referencjami
– długoletnie doświadczenie

Partnerzy

Zakłady pogrzebowe

polska-izba-pogrzebowa_logo

rekomendacja