AMENO Całodobowe usługi pogrzebowe i kremacyjne.
Sprawdź nas:  Facebook |  Instagram Youtube

Zakład pogrzebowy Ameno

zakład pogrzebowy Warszawa

Zakład pogrzebowy Ameno posiada ponad 20 letnie doświadczenie w organizacji ceremonii pogrzebowych z trumną i urną.  Dysponujemy kompleksową ofertą, największym wyborem akcesoriów pogrzebowych i niskimi cenami, które dopasowujemy do możliwości finansowych rodzin. Usługi pogrzebowe realizujemy jednymi z najnowocześniejszych karawanów pogrzebowych w Warszawie. Przez całą dobę przyjmujemy zgłoszenia na przewóz zmarłych z domów, szpitali, prosektoriów i innych miejsc. Całodobową pomoc i usługi pogrzebowe najczęściej świadczymy mieszkańcom dzielnic Wola, Bielany, Żoliborz, Bemowo, Śródmieście, ale jesteśmy gotowi dojechać też w inne miejsca w Warszawie i w Polsce.

Nasza firma to przede wszystkim ludzie. Posiadamy zespół młodych, kulturalnych i doświadczonych pracowników. Pomoc osobom znajdującym się w trudnym momencie życia daje nam poczucie misji i wyjątkowego celu do którego prowadzą nasze codzienne obowiązki.

Posiadamy własne, eleganckie i nowoczesne samochody pogrzebowe marki Mercedes. Nie używamy zdjęć fikcyjnych samochodów.  Już w listopadzie 2015 roku powiększyliśmy nasz tabor o karawan pogrzebowy „Prezydencki” w kolorze czarnym.  Powstał on na bazie najnowszego Mercedesa Klasy E. Jest to najnowocześniejsze auto – jesteśmy jedynym posiadaczem tego typu samochodu na Bielanach. Większość organizowanych przez nas ceremonii pogrzebowych obsługiwana jest dwoma samochodami, jeden przewożący osobę zmarłą tzw. samochód prezydencki, a drugi transportujący kwiaty zamówione przez rodzinę. To rozwiązanie podnosi profesjonalizm, jakość oraz prestiż świadczonych przez nas usług nie wypływając na cenę.

Pozostajemy z poważaniem
Właściciel i Pracownicy
AMENO – Usługi Pogrzebowe Warszawa

Usługi pogrzebowe Warszawa

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powiększyliśmy swoją ofertę o nową usługę w postaci realizacji wszelkich formalności pogrzebowych u rodziny zmarłego na terenie całej Warszawy, a w szczególności na Bielanach, Woli, Żoliborzu, Bemowie, Mokotowie, Ochocie, Pradze Południe, Śródmieściu, Targówku, Ursusie, Ursynowie i w innych dzielnicach Miasta Stołecznego Warszawa, a także w Łomiankach. Dysponujemy własnymi nowoczesnymi chłodniami i kaplicami pożegnalnymi w Warszawie i Łomiankach.

usługi pogrzebowe Warszawa

Pracownik zakładu pogrzebowego Ameno na prośbę rodziny udaje się w dowolnie wskazane przez Państwa miejsce w Warszawie czy poza stolicą. Usługi pogrzebowe, które realizujemy łączą wysoką jakość z przystępną dla rodzin ceną. Jesteśmy elastyczni, doradzamy i jasno informujemy rodziny o cenach związanych z wyborem konkretnego rozwiązania.

Dysponujemy profesjonalnie przygotowanym zapleczem i eleganckimi biurami na Warszawskich Bielanach i Żoliborzu. Zrobimy wszystko, aby przygotowanie uroczystości pogrzebowych nie stało się dla Państwa dodatkowym i niepotrzebnym obciążeniem.

 

Należymy do :

polska izba pogrzebowa

 

Usługi pogrzebowe

Ceremonie żałobne, które organizujemy – tak wyznaniowe, jak i świeckie – uwzględniają wszystkie wymiary pochówku: logistyczny, ludzki oraz duchowy.

Przygotowujemy kompleksowe pochówki z uprzednią kremacją. Doświadczeni pracownicy wyjaśnią wszystkie wątpliwości i służą wszelką pomocą.

Ameno posiada nowoczesne karawany, obsługiwane przez doświadczonych kierowców. Wykonujemy przewozy Zmarłych na obszarze całego kraju.

Piękna oprawa muzyczna przyczynia się do uświetnienia całej ceremonii żałobnej. Współpracujemy z najlepszymi instrumentalistami.

Oferujemy wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe, tworzone przez profesjonalnych florystów – zawsze ze świeżych kwiatów.

Ameno to zespół wykwalifikowanych i pełnych kultury pracowników – gotowych do pomocy przez cały tydzień całą dobę.

Dbamy o wizerunek Osoby Zmarłej – poprzez pomoc w doborze odpowiedniej garderoby żałobnej i gustownych dodatków.

W ofercie Ameno znajdują się bogaty asortyment trumien od znanych producentów. Gwarancja najlepszych materiałów i precyzji w wykonaniu.

Asortyment Ameno obejmuje szeroką gamę urn. Zapewniamy różnorodność modeli, kolorów oraz rozmiarów.

Proponujemy cały wachlarz usług związanych z kompleksową opieką nad grobami z dokumentacją fotograficzną – w wymiarze doraźnym lub też całorocznym.

Opinie o zakładzie pogrzebowym

Zobacz nasze opinie w Google

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub niepublikowania wpisów.
Liczba opinii: 46
Marcin Czajkowski z Warszawa napisał/a 20 listopada 2015 o 14:31:
Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji dwóch pogrzebów najbliższych członków rodziny we wrześniu i październiku 2015 r. Szczególnie organizacja ostatniego pogrzebu, jaki zlecaliśmy Państwa firmie zasługuje na wysokie uznanie. W związku z artystyczną przeszłością mojego ojca Jerzego S. Czajkowskiego pogrzeb mógł odbyć się dopiero kilkanaście dni po odebraniu ciała ze szpitala. Przez ten czas fachowo i z taktem pracownik biura z oddziału na Woli pilotował szereg trudnych spraw formalnych związanych z wariantowym przygotowaniem miejsca pochówku i organizacji samej ceremonii z uwagi na liczne uwarunkowania zewnętrzne. Pracownicy Biuro Usług Pogrzebowych AMENO obecni na cmentarzu wykazali się wysoką kulturą osobistą, taktem i zrozumienie. Potrafili odpowiednio zaprezentować kwiaty i księgę kondolencyjną, nie obarczając niczym rodziny. Nigdy nie było żadnych problemów proceduralnych, których nie można by z korzyścią dla rodziny rozwiązać. Uznanie nasze budzi również sposób przedstawienia wzorników tabliczek na krzyże czy oferty urn w samym biurze. Solidność, jakość oraz wysoka organizacja całego pogrzebu zasługuje na wyróżnienie. Wraz z moją żoną Agnieszką Czajkowską serdecznie dziękujemy Państwu za profesjonalizm.
Kowalska vel Kowalczyk Elwira z Warszawa napisał/a 15 października 2015 o 13:31:
Serdecznie dziękuję za profesjonalną,doskonałą obsługę pogrzebu mojej mamy Reginy Walczuk[filia AL.Zjednoczenia 44] w dn.14-10-2015!Pozdrawiam i polecam wszystkim ten Zakład w tak ciężkich chwilach dla całej rodziny.
Kowalska vel Kowalczyk Elwira z Warszawa napisał/a 15 października 2015 o 13:31:
Serdeczne podziękowania za bardzo profesjonalną obsługę i włożone serce w organizację pogrzebu mojej mamy Reginy Walczuk w dn. 14-10-2015 przez filię Firmy przy ul.Al.Zjednoczenia 44.Wszystkim można śmiało polecić Państwa usługi w tych ciężkich chwilach dla rodziny.

Wizytówką naszej firmy jest wysoka jakość usług, a naszymi referencjami
– długoletnie doświadczenie