AMENO Całodobowe usługi pogrzebowe i kremacyjne.
Sprawdź nas:  Facebook |  Instagram Youtube

Zakład pogrzebowy Ameno

zakład pogrzebowy Warszawa

Zakład pogrzebowy Ameno posiada ponad 20 letnie doświadczenie w organizacji niezwykle godnych ceremonii pogrzebowych z trumną i urną. Są to ceremonie wyznaniowe oraz świeckie z mistrzem ceremonii pogrzebowej. Przez całą dobę przyjmujemy zgłoszenia na przewóz zmarłych z domów, szpitali, prosektoriów i innych miejsc.

Dysponujemy kompleksową ofertą, największym wyborem akcesoriów pogrzebowych na Bielanach i niskimi cenami, które dopasowujemy do możliwości finansowych rodzin. Usługi pogrzebowe realizujemy opierając się na jednym z najbardziej rozbudowanych zapleczy w Warszawie. Posiadamy własną chłodnie, salę do toalety pośmiertnej i eleganckie kaplice.  Całodobową pomoc i usługi pogrzebowe najczęściej świadczymy mieszkańcom dzielnic Wola, Bielany, Żoliborz, Bemowo, Śródmieście, ale jesteśmy gotowi dojechać też w inne miejsca w Warszawie i w całej Polsce.

Posiadamy własne, eleganckie samochody pogrzebowe marki Mercedes do godnego przeprowadzenia konduktu. Na naszej stronie internetowej – nie używamy zdjęć „fikcyjnych” samochodów nienależących do naszej firmy.  Opieramy nasz tabor o karawan pogrzebowy „Prezydencki” w kolorze czarnym, powstał on na bazie Mercedesa Klasy E. Większość organizowanych przez nas ceremonii pogrzebowych obsługiwana jest dwoma samochodami, jeden przewożący osobę zmarłą tzw. samochód prezydencki, a drugi transportujący kwiaty zamówione przez rodzinę. To rozwiązanie podnosi profesjonalizm, jakość oraz prestiż świadczonych przez nas usług nie wypływając na cenę.

Nasza firma pogrzebowa na Bielanach i Żoliborzu to przede wszystkim ludzie. Posiadamy zespół młodych, kulturalnych i doświadczonych pracowników. Pomoc osobom i rodzinom znajdującym się w trudnym momencie życia daje nam poczucie misji i wyjątkowego celu do którego prowadzą nasze codzienne obowiązki.

Pozostajemy z poważaniem
Iwona i Paweł Petrykowscy
AMENO – Usługi Pogrzebowe Warszawa

Usługi pogrzebowe Warszawa

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powiększyliśmy swoją ofertę o nową usługę w postaci realizacji wszelkich formalności pogrzebowych u rodziny zmarłego na terenie całej Warszawy, na Bielanach, Żoliborzu, Mokotowie, Ochocie, Pradze Południe, Targówku, Ursusie, Ursynowie i w innych dzielnicach Miasta Stołecznego Warszawa, a także w Łomiankach. Dbamy o godność i kulturę pogrzebu, dysponujemy własnymi nowoczesnymi chłodniami i kaplicami pożegnalnymi w Warszawie i Łomiankach.

usługi pogrzebowe Warszawa

Pracownik zakładu pogrzebowego Ameno na prośbę rodziny udaje się w dowolnie wskazane przez Państwa miejsce w Warszawie czy poza stolicą. Usługi pogrzebowe, które realizujemy łączą wysoką jakość z przystępną dla rodzin ceną. Jesteśmy elastyczni, doradzamy i jasno informujemy rodziny o cenach związanych z wyborem konkretnego rozwiązania.

Dysponujemy profesjonalnie przygotowanym zapleczem i eleganckimi biurami na Warszawskich Bielanach i Żoliborzu. Zrobimy wszystko, aby przygotowanie uroczystości pogrzebowych nie stało się dla Państwa dodatkowym i niepotrzebnym obciążeniem.

 

Należymy do:

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe

Nekrologi

Usługi pogrzebowe Bielany

Ceremonie żałobne, które organizujemy – tak wyznaniowe, jak i świeckie – uwzględniają wszystkie wymiary pochówku: logistyczny, ludzki oraz duchowy.

Przygotowujemy kompleksowe pochówki z uprzednią kremacją. Doświadczeni pracownicy wyjaśnią wszystkie wątpliwości i służą wszelką pomocą.

Ameno posiada nowoczesne karawany, obsługiwane przez doświadczonych kierowców. Wykonujemy przewozy Zmarłych na obszarze całego kraju.

Piękna oprawa muzyczna przyczynia się do uświetnienia całej ceremonii żałobnej. Współpracujemy z najlepszymi instrumentalistami.

Oferujemy wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe, tworzone przez profesjonalnych florystów – zawsze ze świeżych kwiatów.

Ameno to zespół wykwalifikowanych i pełnych kultury pracowników – gotowych do pomocy przez cały tydzień całą dobę.

Dbamy o wizerunek Osoby Zmarłej – poprzez pomoc w doborze odpowiedniej garderoby żałobnej i gustownych dodatków.

W ofercie Ameno znajdują się bogaty asortyment trumien od znanych producentów. Gwarancja najlepszych materiałów i precyzji w wykonaniu.

Asortyment Ameno obejmuje szeroką gamę urn. Zapewniamy różnorodność modeli, kolorów oraz rozmiarów.

Proponujemy cały wachlarz usług związanych z kompleksową opieką nad grobami z dokumentacją fotograficzną – w wymiarze doraźnym lub też całorocznym.

Opinie o zakładzie pogrzebowym

Zobacz nasze opinie w Google

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub niepublikowania wpisów.
51 wpisów.
Jadwiga napisał/a 18 listopada 2020 o 15:31
Chciałabym wraz z moją rodziną wyrazić ogromne podziękowania firmie Ameno za pełną organizację pogrzebu mojej Babci w październiku 2020 r. W jak wiadomo sytuacji przykrej konieczności już dwukrotnie musiałam korzystać z usług zakładu pogrzebowego, w przepełniającym nas wtedy w smutku i trudach niezbędnych procedur związanych z pochowaniem bliskich Zakład Ameno stanął na wysokości zadania pomagając nam w sposób spokojny, godny i niezmiernie profesjonalny przejść przez to wszystko. Zarówno właściciele Zakładu jak i pracownicy przy całej procedurze wykazali się najwyższego poziomu taktownością, klasą, przychylnością, wsparciem, profesjonalizmem i po prostu ludzkim, życiowym podejściem do sprawy. Dzięki tak wspaniałej obsłudze i profesjonalizmowi na każdym etapie działania ma się poczucie, że nasza sytuacja jest jedyna i najważniejsza. Było to dla nas ogromnie ważne zwłaszcza teraz w czasie pandemii, Zakład pogrzebowy Ameno pomógł nam załatwić wszystkie niezbędne formalności redukując konieczność naszych działań do koniecznego minimum. A sama ceremonia pogrzebowa dzięki pracownikom Zakładu Ameno przebiegła sprawnie i z ogromną klasą i poszanowaniem zarówno dla zmarłego jak i dla Rodziny, a z tego co słyszałam nie zawsze jest to oczywiste dla Zakładów pogrzebowych. Raz jeszcze składamy z całą Rodziną ogromne wyrazy wdzięczności dla właścicieli oraz pracowników Zakładu AMENO.
Ewa z Sobczyk-Słaby napisał/a 28 października 2020 o 19:39
Serdecznie dziękuję za profesjonalną obsługę pożegnania mojej mamy w dn 28.10.2020 Bardzo polecam tę firmę. Wysoka kultura pod każdym względem. Dodatkowo na cmentarzu przepiękna i sprawna organizacja ostatniego pożegnania. Najwyższa nota.
Ewa z Warszawa napisał/a 2 października 2020 o 20:10
Bardzo dziękuję za profesjonalną organizację pogrzebu mojego ukochanego Męża. Szczególnie ujęła mnie empatia i życzliwość Pani Iwony w Biurze Zakładu Ameno (Warszawa, al. Zjednoczenia 44), jej fachowe doradztwo przy wyborze poszczególnych elementów składających się na całą ceremonię. Podobnie w dniu pogrzebu wszystko było zorganizowane perfekcyjnie i niezwykle elegancko, z pełnym szacunkiem dla osoby zmarłej oraz uczestników tej uroczystości. Mogę z czystym sumieniem polecić zakład Ameno każdemu, kto będzie potrzebował wsparcia i profesjonalnej usługi w tych trudnych chwilach. Jeszcze raz serdecznie Państwu dziękuję. Ewa.

Wizytówką naszej firmy jest wysoka jakość usług, a naszymi referencjami
– długoletnie doświadczenie