AMENO Całodobowe usługi pogrzebowe i kremacyjne.
Sprawdź nas:  Facebook |  Instagram Youtube

Zakład pogrzebowy Ameno

zakład pogrzebowy Warszawa

Zakład pogrzebowy Ameno posiada ponad 20 letnie doświadczenie w organizacji ceremonii pogrzebowych z trumną i urną.  Dysponujemy kompleksową ofertą, największym wyborem akcesoriów pogrzebowych i niskimi cenami, które dopasowujemy do możliwości finansowych rodzin. Usługi pogrzebowe realizujemy jednymi z najnowocześniejszych karawanów pogrzebowych w Warszawie. Przez całą dobę przyjmujemy zgłoszenia na przewóz zmarłych z domów, szpitali, prosektoriów i innych miejsc. Całodobową pomoc i usługi pogrzebowe najczęściej świadczymy mieszkańcom dzielnic Wola, Bielany, Żoliborz, Bemowo, Śródmieście, ale jesteśmy gotowi dojechać też w inne miejsca w Warszawie i w Polsce.

Nasza firma to przede wszystkim ludzie. Posiadamy zespół młodych, kulturalnych i doświadczonych pracowników. Pomoc osobom znajdującym się w trudnym momencie życia daje nam poczucie misji i wyjątkowego celu do którego prowadzą nasze codzienne obowiązki.

Posiadamy własne, eleganckie i nowoczesne samochody pogrzebowe marki Mercedes. Nie używamy zdjęć fikcyjnych samochodów.  Już w listopadzie 2015 roku powiększyliśmy nasz tabor o karawan pogrzebowy „Prezydencki” w kolorze czarnym.  Powstał on na bazie najnowszego Mercedesa Klasy E. Jest to najnowocześniejsze auto – jesteśmy jedynym posiadaczem tego typu samochodu na Bielanach. Większość organizowanych przez nas ceremonii pogrzebowych obsługiwana jest dwoma samochodami, jeden przewożący osobę zmarłą tzw. samochód prezydencki, a drugi transportujący kwiaty zamówione przez rodzinę. To rozwiązanie podnosi profesjonalizm, jakość oraz prestiż świadczonych przez nas usług nie wypływając na cenę.

Pozostajemy z poważaniem
Właściciel i Pracownicy
AMENO – Usługi Pogrzebowe Warszawa

Usługi pogrzebowe Warszawa

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powiększyliśmy swoją ofertę o nową usługę w postaci realizacji wszelkich formalności pogrzebowych u rodziny zmarłego na terenie całej Warszawy, a w szczególności na Bielanach, Woli, Żoliborzu, Bemowie, Mokotowie, Ochocie, Pradze Południe, Śródmieściu, Targówku, Ursusie, Ursynowie i w innych dzielnicach Miasta Stołecznego Warszawa, a także w Łomiankach. Dysponujemy własnymi nowoczesnymi chłodniami i kaplicami pożegnalnymi w Warszawie i Łomiankach.

usługi pogrzebowe Warszawa

Pracownik zakładu pogrzebowego Ameno na prośbę rodziny udaje się w dowolnie wskazane przez Państwa miejsce w Warszawie czy poza stolicą. Usługi pogrzebowe, które realizujemy łączą wysoką jakość z przystępną dla rodzin ceną. Jesteśmy elastyczni, doradzamy i jasno informujemy rodziny o cenach związanych z wyborem konkretnego rozwiązania.

Dysponujemy profesjonalnie przygotowanym zapleczem i eleganckimi biurami na Warszawskich Bielanach i Żoliborzu. Zrobimy wszystko, aby przygotowanie uroczystości pogrzebowych nie stało się dla Państwa dodatkowym i niepotrzebnym obciążeniem.

 

Należymy do :

polska izba pogrzebowa

 

Usługi pogrzebowe

Ceremonie żałobne, które organizujemy – tak wyznaniowe, jak i świeckie – uwzględniają wszystkie wymiary pochówku: logistyczny, ludzki oraz duchowy.

Przygotowujemy kompleksowe pochówki z uprzednią kremacją. Doświadczeni pracownicy wyjaśnią wszystkie wątpliwości i służą wszelką pomocą.

Ameno posiada nowoczesne karawany, obsługiwane przez doświadczonych kierowców. Wykonujemy przewozy Zmarłych na obszarze całego kraju.

Piękna oprawa muzyczna przyczynia się do uświetnienia całej ceremonii żałobnej. Współpracujemy z najlepszymi instrumentalistami.

Oferujemy wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe, tworzone przez profesjonalnych florystów – zawsze ze świeżych kwiatów.

Ameno to zespół wykwalifikowanych i pełnych kultury pracowników – gotowych do pomocy przez cały tydzień całą dobę.

Dbamy o wizerunek Osoby Zmarłej – poprzez pomoc w doborze odpowiedniej garderoby żałobnej i gustownych dodatków.

W ofercie Ameno znajdują się bogaty asortyment trumien od znanych producentów. Gwarancja najlepszych materiałów i precyzji w wykonaniu.

Asortyment Ameno obejmuje szeroką gamę urn. Zapewniamy różnorodność modeli, kolorów oraz rozmiarów.

Proponujemy cały wachlarz usług związanych z kompleksową opieką nad grobami z dokumentacją fotograficzną – w wymiarze doraźnym lub też całorocznym.

Opinie o zakładzie pogrzebowym

Zobacz nasze opinie w Google

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub niepublikowania wpisów.
Liczba opinii: 46
Barbara z Warszawa napisał/a 28 kwietnia 2020 o 19:51:
Serdecznie dziękuję Pani Iwonie reprezentującej Firmę AMENO za pomoc w organizacji pogrzebu Męża mojej siostry. Pani Iwona wykazała się wyjątkowym taktem, serdecznością i profesjonalizmem w załatwianiu wszystkich formalnych spraw zawiązanych z pogrzebem. Oprócz profesjonalizmu w podjętych działaniach zadbała o godny przebieg ceremonii pogrzebowej z udziałem Księdza Kapelana. W związku z okresem pandemii i niemożności odbycia mszy w kościele parafialnym zaproponowano nam postawienie przez firmę estetycznego pomieszczenia, z odpowiednim umieszczeniem trumny, z kolorowym zdjęciem zmarłego oraz umieszczeniem wieńców z szarfami i wiązanek. Uroczystości celebrował Kapelan, który przedstawił napisany przez wnuczkę bardzo pozytywny profil działalności zmarłego Męża i Dziadka trojga wnucząt. W trakcie mszy zadbano o oprawę muzyczną. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którym na sercu leży godne pożegnanie drogiego im zmarłego Firmę AMENO zapewniającą organizację godnej uroczystości pogrzebowej na najwyższym poziomie. Składam również na ręce pani Iwony serdeczne podziękowanie za przygotowanie ceremonii pogrzebowej i godnego pożegnania naszego zmarłego członka rodziny. Żona i Siostra Żony Rodzina i Przyjaciele
Joanna z Warszawa napisał/a 18 marca 2020 o 19:02:
Zaklad pogrzebowy Ameno godny polecenia . W momencie wykonania telefonu do zakładu wszystko potoczyło się szybko profesjonalnie i z wielką godnością dla zmarłego i rodziny. Tata miał pogrzeb świecki który był prowadzony przez Mistrza Ceremoni Pana Zbigniewa, ceremonia była wspaniała, wzruszająca pełna wspomnień i wzruszeń, właśnie tak powinno wyglądać pożegnanie najbizszej osoby. Bardzo dziękuję zakładowi AMENO A przede wszystkim Panu Zbyszkowi.
Jolanta z Warszawa napisał/a 8 września 2019 o 16:21:
Pragnę złożyć firmie AMENO serdeczne podziękowania za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej oraz organizację pogrzebu na najwyższym poziomie. Właściciele Zakładu, bardzo pomocni w doborze oferty i akcesoriów pogrzebowych, traktujący naszą rodzinę w sposób szczególnie ciepły i niemal rodzinny. Oferta firmy zamieszczona na stronie nie mija się z prawdą, jak zdarza sie w przypadku innych zakładów, pracownicy to rzeczywiscie zespół kulturalnych ludzi pomagających rodzinie z troską i zaangażowaniem w trudnej dla nas chwili życia. Z uwagi na niskie ceny i pomoc ze strony kulturalnych, rozumiejących powagę sytuacji ludzi kierujacych Zakładem, gorąco polecam wszystkim, którzy stają przed wyborem firmy która towarzyszyła nam będzie w ostatniej drodze naszej bliskiej osoby. Z pewnością się PP. nie zawiedziecie.

Wizytówką naszej firmy jest wysoka jakość usług, a naszymi referencjami
– długoletnie doświadczenie