AMENO Całodobowe usługi pogrzebowe i kremacyjne.
Sprawdź nas:  Facebook |  Instagram Youtube

Zakład pogrzebowy Ameno

zakład pogrzebowy Warszawa

Zakład pogrzebowy Ameno posiada ponad 20 letnie doświadczenie w organizacji niezwykle godnych ceremonii pogrzebowych z trumną i urną. Są to ceremonie wyznaniowe oraz świeckie z mistrzem ceremonii pogrzebowej. Przez całą dobę przyjmujemy zgłoszenia na przewóz zmarłych z domów, szpitali, prosektoriów i innych miejsc pod numerami tel. (22) 639 51 10, 602 892 079 i 660 100 855.

Dysponujemy kompleksową ofertą, największym wyborem akcesoriów pogrzebowych na Bielanach i niskimi cenami, które dopasowujemy do możliwości finansowych rodzin. Usługi pogrzebowe realizujemy opierając się na jednym z najbardziej rozbudowanych zapleczy w Warszawie. Posiadamy własną chłodnie, salę do toalety pośmiertnej i eleganckie kaplice.  Całodobową pomoc i usługi pogrzebowe świadczymy mieszkańcom dzielnic Wola, Bielany, Żoliborz, Bemowo, Śródmieście, Ochota, Mokotów, Praga Północ, Praga Południe, Białołęka, Ursynów, Targówek, Wawer, Ursus, Wilanów, Włochy, Wesoła, Rembertów oraz mieszkańcom Łomianek, jak również jesteśmy gotowi dojechać też w inne miejsca w całej Polsce.

Posiadamy własne, eleganckie samochody pogrzebowe marki Mercedes do godnego przeprowadzenia konduktu. Na naszej stronie internetowej – nie używamy zdjęć „fikcyjnych” samochodów nienależących do naszej firmy.  Opieramy nasz tabor o karawan pogrzebowy „Prezydencki” w kolorze czarnym, powstał on na bazie Mercedesa Klasy E. Większość organizowanych przez nas ceremonii pogrzebowych obsługiwana jest dwoma samochodami, jeden przewożący osobę zmarłą tzw. samochód prezydencki, a drugi transportujący kwiaty zamówione przez rodzinę. To rozwiązanie podnosi profesjonalizm, jakość oraz prestiż świadczonych przez nas usług nie wypływając na cenę.

Nasza firma pogrzebowa to przede wszystkim ludzie. Posiadamy zespół młodych, kulturalnych i doświadczonych pracowników. Pomoc osobom i rodzinom znajdującym się w trudnym momencie życia daje nam poczucie misji i wyjątkowego celu do którego prowadzą nasze codzienne obowiązki.

Pozostajemy z poważaniem
AMENO – Usługi Pogrzebowe Warszawa

Iwona i Paweł Petrykowscy

 

Usługi pogrzebowe Warszawa

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powiększyliśmy swoją ofertę o nową usługę w postaci realizacji wszelkich formalności pogrzebowych u rodziny zmarłego na terenie całej Warszawy, na Bielanach, Mokotowie, Ochocie, Pradze Południe, Targówku, Ursusie, Ursynowie i w innych dzielnicach Miasta Stołecznego Warszawa, a także w Łomiankach. Dbamy o godność i kulturę pogrzebu, dysponujemy własnymi nowoczesnymi chłodniami i kaplicami pożegnalnymi w Warszawie i Łomiankach.

usługi pogrzebowe Warszawa

Pracownik zakładu pogrzebowego Ameno na prośbę rodziny udaje się w dowolnie wskazane przez Państwa miejsce w Warszawie czy poza stolicą. Usługi pogrzebowe, które realizujemy łączą wysoką jakość z przystępną dla rodzin ceną. Jesteśmy elastyczni, doradzamy i jasno informujemy rodziny o cenach związanych z wyborem konkretnego rozwiązania.

Dysponujemy profesjonalnie przygotowanym zapleczem i eleganckimi biurami na Warszawskich Bielanach i Żoliborzu. Zrobimy wszystko, aby przygotowanie uroczystości pogrzebowych nie stało się dla Państwa dodatkowym i niepotrzebnym obciążeniem.

Usługi pogrzebowe Bielany

Ceremonie żałobne, które organizujemy – tak wyznaniowe, jak i świeckie – uwzględniają wszystkie wymiary pochówku: logistyczny, ludzki oraz duchowy.

Przygotowujemy kompleksowe pochówki z uprzednią kremacją. Doświadczeni pracownicy wyjaśnią wszystkie wątpliwości i służą wszelką pomocą.

Ameno posiada nowoczesne karawany, obsługiwane przez doświadczonych kierowców. Wykonujemy przewozy Zmarłych na obszarze całego kraju.

Piękna oprawa muzyczna przyczynia się do uświetnienia całej ceremonii żałobnej. Współpracujemy z najlepszymi instrumentalistami.

Oferujemy wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe, tworzone przez profesjonalnych florystów – zawsze ze świeżych kwiatów.

Ameno to zespół wykwalifikowanych i pełnych kultury pracowników – gotowych do pomocy przez cały tydzień całą dobę.

Dbamy o wizerunek Osoby Zmarłej – poprzez pomoc w doborze odpowiedniej garderoby żałobnej i gustownych dodatków.

W ofercie Ameno znajdują się bogaty asortyment trumien od znanych producentów. Gwarancja najlepszych materiałów i precyzji w wykonaniu.

Asortyment Ameno obejmuje szeroką gamę urn. Zapewniamy różnorodność modeli, kolorów oraz rozmiarów.

Proponujemy cały wachlarz usług związanych z kompleksową opieką nad grobami z dokumentacją fotograficzną – w wymiarze doraźnym lub też całorocznym.

Opinie o zakładzie pogrzebowym

Zobacz nasze opinie w Google

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub niepublikowania wpisów.
62 wpisy.
Ewa Gołębiewska z Warszawa napisał/a 14 maja 2015 o 13:31
Pragnę z całego serca podziękować za świetną pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojego brata Marka. Już po raz trzeci na przestrzeni niespełna czterech lat korzystam z usług filii zakładu przy al. Zjednoczenia. Po zorganizowaniu pogrzebu mojej mamie w grudniu 2011, wróciłam do firmy Ameno również na przełomie sierpnia i września 2013, by zorganizować pogrzeb taty. Zadowolenie moje i moich bliskich było na tyle duże, by wrócić do w/w zakładu po raz trzeci. W pełni profesjonalne usługi, konkurencyjne ceny, niesamowicie ciepłe podejście do klienta, ogromna wyrozumiałość, świetne doradztwo, pełna dostępność i wysoka kultura osobista wszystkich pracowników to tylko nieznaczna część pochwał jakie przychodzą mi teraz do głowy. W biurze, w szpitalu, w kościele, na cmentarzu, wszędzie jakość wykonywanych usług przez zakład Ameno była najwyższej klasy i zasługuje na serdeczne podziękowania. Wdzięczna rodzina Gołębiewskich
Mirosław Rafalczuk z Warszawa napisał/a 26 lutego 2015 o 14:31
W dzisiejszych brutalnych i drapieżnych czasach można jednak znależć ludzi uczciwych, potrafiących godnie i dostojnie zachować się się w tak trudnych dla rodziny zmarłego chwilach. A przy tym bardzo uczciwych, co również bywa ostatni rzadkością. Wyrazy uznania składa rodzina Rafalczuk Kłaniamy się nisko i pozostajemy w serdecznej wdzięczności
Elżbieta Józefczak-Bergier z Warszawa napisał/a 29 stycznia 2015 o 14:31
Serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu mojej mamy Pani Jolancie z filii zakładu na ul.Płockiej. Pani Jolanta wykazała się zrozumieniem i profesjonalizmem oraz serdecznością w tak trudnym dla mnie okresie.Uzyskałam pomoc w załatwieniu wszystkich formalnych spraw związanych z pogrzebem w jednym miejscu i w krótkim czasie. Mogłam liczyć na fachowe doradztwo. Dziękuję Pani Jolancie zaspokój i ciepło mi okazane. Dziękuję również całej firmie i panom z obsługi za dyskrecję oraz bardzo dobrą organizację pogrzebu. Z całym przekonaniem mogę tę firmę polecićinnym osobom, które znajdą się w tak dlakażdego trudnym momencie życia jak śmierćbliskiej osoby. DZIĘKUJĘ

Wizytówką naszej firmy jest wysoka jakość usług, a naszymi referencjami
– długoletnie doświadczenie