AMENO Całodobowe usługi pogrzebowe i kremacyjne.
Sprawdź nas:  Facebook |  Instagram Youtube

Zakład pogrzebowy Żoliborz

Żoliborz jest jedną z lewobrzeżnych dzielnic Warszawy, leżącą bezpośrednio nad Wisłą. To jedna z najbardziej znanych, rozpoznawalnych oraz atrakcyjnych lokalizacji Stolicy. Dzielnica ta posiada wszelkie udogodnienia dla mieszkańców: instytucje kulturalne, oświatowe, lokale gastronomiczne, a także liczne tereny zielone, okalające kameralną zabudowę.

Położenie Żoliborza oraz doskonała infrastruktura komunikacyjna – stacje metra, liczne linie autobusowe i tramwajowe oraz bliskość stacji kolejowej – to wszystko sprawia, że osoby zamieszkujące na terenie tej dzielnicy mogą w prosty sposób dotrzeć do sąsiadujących dzielnic, a także do centrum Warszawy. Wiele osób jednak decyduje się na to, aby móc w pełni wykorzystać potencjał Żoliborza. Doceniają go zarówno studenci, młode rodziny z dziećmi, jak i seniorzy. Można powiedzieć, że w tej dzielnicy każdy może znaleźć swoje miejsce.

Zakład Pogrzebowy Ameno także ma swoje miejsce na Żoliborzu. Jego biuro znajduje się przy ul. Broniewskiego 44 (na terenie parafii pw. Zesłania Ducha Świętego). W biurze tej firmy każda z osób, która potrzebuje profesjonalnego wsparcia w organizacji ceremonii pogrzebowej, znajdzie wszechstronną pomoc.

zakład pogrzebowy Żoliborz

Usługi pogrzebowe Żoliborz

W Zakładzie Pogrzebowym Ameno zatrudniony jest personel, który odznacza się nie tylko wielką empatią i kulturą osobistą, ale przede wszystkim wiedzą i doświadczeniem. To firma przywiązana do najlepszych tradycji, obecnych w branży funeralnej od wielu lat, a zarazem otwarta na nowoczesność.

Firma Ameno podejmuje się organizacji ceremonii pogrzebowych wszystkich rodzajów – tak tradycyjnych z trumną, jak i kremacyjnych z urną. W ofercie tego zakładu pogrzebowego z Żoliborza znajdują się także inne usługi pogrzebowe, takie jak transport zmarłych, opieka nad grobami, transmisje online czy też multimedialne nekrologi.

Pogrzeby na Żoliborzu

Ameno dokłada wszelkiej troski, aby udzielić każdej pomocy, jakiej potrzebują rodziny w żałobie – także w kwestii formalności urzędowych. Ten zakład pogrzebowy jest znany i ceniony nie tylko przez mieszkańców Żoliborza, ale także innych dzielnic Warszawy oraz okolic.

Firma Ameno dostępna jest przez całą dobę pod numerami telefonów: 22 629 00 59 oraz 602 892 079 a także 660 100 855.