AMENO Całodobowe usługi pogrzebowe i kremacyjne.
Sprawdź nas:  Facebook |  Instagram Youtube
  • Zakład pogrzebowy Ameno
  • 660 100 855
  • (22) 639 51 10
  • biuro@ameno.waw.pl

O firmie

Zakład Pogrzebowy AMENO świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów.

Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego Ameno od lat pomagają mieszkańcom Warszawy. Podążamy za zmieniającym się światem i, co za tym idzie, oczekiwaniami naszych Klientów. Dlatego wsłuchujemy się w potrzeby rodzin pogrążonych w żałobie i robimy wszystko, aby ostatnia droga Zmarłego miała możliwie jak najbardziej indywidualny i podniosły charakter.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pożegnanie ukochanej osoby jest bardzo delikatnymi i bolesnym czasem w życiu. Dlatego nasi pracownicy przejmują na siebie wszystkie obowiązki, związane z formalnościami urzędowymi. Jesteśmy do Państwa pomocy dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Nasz zawód jest naszym powołaniem, dlatego wszystko usługi wykonujemy z największą starannością oraz dbałością o szczegóły. Dysponujemy eleganckimi karawanami, które służą uświetnieniu ostatniej drogi Zmarłego, przygotowujemy ciało do pogrzebu oraz dbamy o godną obsługę ceremonii.

Zakład pogrzebowy Ameno łączy w sobie tradycję oraz nowoczesność. Stale rozszerzamy wachlarz naszych usług pogrzebowych oraz otaczamy rodziny Zmarłych wsparciem już od pierwszej wizyty w biurze. Naszych pracowników wyróżnia ogromna empatia, takt i doświadczenie. Właśnie dlatego wybierając usługi pogrzebowe naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie, można mieć pewność, że ostatnie pożegnanie zostanie przeprowadzone z największym poszanowaniem Zmarłego oraz Jego Bliskich.

Wybierz nasze usługi pogrzebowe – ich zakres jest stale poszerzany.