AMENO Całodobowe usługi pogrzebowe i kremacyjne.
 Facebook |  Instagram Youtube

Zakład pogrzebowy Wola

Wola jest jedną z dzielnic lewobrzeżnej Warszawy. Można zaryzykować twierdzenie, że znajduje się w jej centrum. To samo można też powiedzieć o Zakładzie Pogrzebowym Ameno – jego właścicielach i pracownikach. Choć na Woli nie jest zlokalizowane żadne biuro tej firmy, to jednak dla Ameno zawsze wszechstronna pomoc mieszkańcom warszawskiej Woli była jednym z priorytetów. Może o tym zaświadczyć wiele rodzin, które po śmierci bliskiej osoby szukały pomocy w jednym z biur tego zakładu pogrzebowego.

zakład pogrzebowy wola

Usługi pogrzebowe Wola

Pomoc zawsze rozpoczyna się już w momencie kontaktu telefonicznego. Pod całodobowym numerem 660 100 855 albo 602 892 079 zawsze można otrzymać nie tylko kompetentne porady, ale również usłyszeć życzliwe słowo otuchy i wsparcia.

W biurach Zakładu Pogrzebowego Ameno, niezależnie od lokalizacji, każda rodzina w żałobie otrzymuje konkretną pomoc. To tam ustalane są wszystkie szczegóły uroczystości żałobnych. Mieszkańcy Woli najczęściej znajdują miejsce swojego wiecznego spoczynku na jednym z cmentarzy położonych w granicach lub w pobliżu swojej dzielnicy. Z racji lokalizacji są to: Cmentarz Wolski rzymskokatolicki lub prawosławny przy ul. Wolskiej, albo też Cmentarz Powązkowski przy ul. Powązkowskiej czy Cmentarz ewangelicko-reformowany przy ul. Żytniej.

Pogrzeby na Woli

Zakład Pogrzebowy Ameno jest w stanie zorganizować wszystkie ceremonie pogrzebowe, niezależnie od ich wyznania, a także pogrzeby świeckie. Przygotowanie każdego pogrzebu poprzedza rozmowa z Bliskimi Osoby Zmarłej, która pozwala poznać ich oczekiwania – aby je potem jak najdokładniej spełnić. Ponieważ w wielu przypadkach rodzina zmarłego oczekuje także pomocy w formalnościach pogrzebowych, dlatego podejmujemy się tego zadania z pełnym zaangażowaniem.

Powierzając firmie Ameno ostatnią drogę osoby, która odeszła, zyskuje się pewność, że pogrzeb – zarówno tradycyjny, jak i z kremacją – zostanie zorganizowany w sposób perfekcyjny.