AMENO Całodobowe usługi pogrzebowe i kremacyjne.
Sprawdź nas:  Facebook |  Instagram Youtube

Zakład pogrzebowy Warszawa Śródmieście

Śródmieście położone jest w lewobrzeżnej części Warszawy. Jest to dzielnica chyba najbardziej rozpoznawalna, zwłaszcza dla osób, które na co dzień nie mieszkają w Stolicy. Na terenie bowiem dzielnicy Śródmieście w Warszawie znajduje się słynne Stare Miasto oraz najsłynniejsze zabytki stolicy – w tym Zamek Królewski, Grób Nieznanego Żołnierza, Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Narodowe czy Muzeum Miasta Warszawy, a także Centrum Nauki Kopernik.

Śródmieście jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami Warszawy poprzez sieć linii autobusowych, tramwajowych oraz metra, którego obie linie przebiegają przez Śródmieście. Jest to ważne zarówno dla osób, które zamieszkują w Śródmieściu, jak i dla tych, którzy przyjeżdżają do centrum miasta do pracy. To bowiem właśnie Śródmieście upodobało sobie ok. 15% firm, które są zarejestrowane w Warszawie.

Dzięki takiemu nagromadzeniu podmiotów gospodarczych w warszawskim Śródmieściu dostępny jest szeroki wachlarz usług dla ludności, obejmujących każdą dziedzinę życia. Istnieje duży wybór instytucji edukacyjnych, kulturalnych, leczniczych czy też podmiotów handlowo-usługowych. Niezależnie od charakteru działalności, każdy z tych podmiotów stara się oferować usługi najwyższej jakości, odpowiadające prestiżowi Śródmieścia Warszawy.

zakład pogrzebowy Śródmieście

Usługi pogrzebowe Warszawa Śródmieście

Zakład Pogrzebowy Ameno należy do firm, które gwarantują mieszkańcom dzielnicy Śródmieście pomoc w tych najbardziej smutnych, delikatnych i najtrudniejszych momentach, jakimi są bez wątpienia te związane ze śmiercią Najbliższych. Pomoc ta obejmuje każdy etap troski tak o ciało Zmarłego, jak i o kompleksowe wsparcie dla jego rodziny. Wiedza oraz doświadczenie, którymi dysponuje firma Ameno gwarantuje, że ceremonie żałobne zostaną przygotowane według woli Zmarłego, życzeń Bliskich oraz na poziomie godnym miasta stołecznego.

Zakład Pogrzebowy Ameno w swojej ofercie posiada organizację ceremonii żałobnych wyznaniowych oraz świeckich, tradycyjnych oraz kremacyjnych. Każdy pogrzeb zostaje zaplanowany, a później przeprowadzony, według ustalonego wcześniej scenariusza.

Pogrzeby w Śródmieściu

Pogrzeby mieszkańców Śródmieścia, organizowane przez Zakład Pogrzebowy Ameno, odbywają się na wszystkich cmentarzach Warszawy. Pracownicy firmy służą też pomocą w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych oraz są gotowi, aby doradzić w każdej sprawie związanej z przygotowaniem ostatniej drogi. Eleganckie ceremonialne karawany firmy Ameno zapewniają godny transport na miejsca uroczystości żałobnych na terenie całej Warszawy, a także towarzyszą konduktowi pogrzebowemu, co dodaje każdemu pochówkowi dodatkowego blasku.

Zakład Pogrzebowy Ameno pozostaje w gotowości do wszechstronnej pomocy mieszkańcom Warszawy – w tym dzielnicy Śródmieście – pod numerami telefonów: 660 100 855 oraz 602 892 079.