AMENO Całodobowe usługi pogrzebowe i kremacyjne.
Sprawdź nas:  Facebook |  Instagram Youtube

Zakład pogrzebowy Bemowo

Bemowo to dzielnica, która przyciąga coraz większą uwagę osób szukających w Warszawie możliwości rozwoju, które daje stolica Polski, a jednocześnie spokojnego miejsca do życia na odpowiednim poziomie. Położona w lewobrzeżnej części Warszawy pozwala zarówno na szybkie dotarcie do centrum Warszawy, jak i na odpoczynek po trudach pracy. Nic więc dziwnego, że zamieszkanie na Woli cenią sobie młodzi ludzie – w tym także rodziny z małymi dziećmi – ale także osoby starsze, dla których Warszawa jest miejscem historycznym, które wiąże się z wieloma wspomnieniami.

Wiele z tych wspomnień udaje się usłyszeć pracownikom Zakładu Pogrzebowego Ameno. Gdy do jednego z ich warszawskich biur przychodzą rodziny, także zamieszkujące na Bemowie, aby prosić o pomoc w organizacji pogrzebu dziadka i babci to często okazuje się, że byli oni żywymi legendami i skarbnicami opowieści o życiu w dawnej Warszawie.

Zakład pogrzebowy Bemowo

Usługi pogrzebowe Bemowo

Zakład Pogrzebowy Ameno to firma, która troszczy się o pielęgnowanie tradycji. Dlatego także uroczystości pogrzebowe, organizowane przez tę firmę, uwzględniają tradycje – i te rodzinne, i te które nawiązują do historii miasta czy kraju.

Ameno przygotowuje pogrzeby dla osób reprezentujących każde wyznanie oraz dla tych, które życzą sobie pogrzebu świeckiego. Długoletnia obecność tej firmy w branży pogrzebowej pozwoliła już przekonać się licznym mieszkańcom Warszawy, że w przygotowanie każdej ceremonii – tej tradycyjnej, i tej kremacyjnej – każdy z pracowników Ameno wkłada całe serce.

Pogrzeby na Bemowie

Każda z rodzin, która składa troskę o organizację pogrzebu w dłonie personelu Zakładu Pogrzebowego Ameno, zyskuje gwarancję, że usługi pogrzebowe, które otrzymuje, są naprawdę kompleksowe. Obejmują one także przechowanie ciała zmarłego we własnej chłodni, a także transport zmarłych eleganckimi karawanami. Nie trzeba także martwić się sprawami formalnymi, bo pracownicy firmy Ameno zapewniają dopełnienie formalności urzędowych w imieniu swoich Klientów.

Zakład Pogrzebowy Ameno przez całą dobę pozostaje do dyspozycji mieszkańców Warszawy – w tym także Bemowa – pod numerami telefonów: 602 892 079 oraz 660 100 855.