AMENO Całodobowe usługi pogrzebowe i kremacyjne

Zakład Pogrzebowy AMENO

usługi pogrzebowe bielanyPosiadamy ponad 20 letnie doświadczenie i poza kompleksową ofertą, największym wyborem akcesoriów pogrzebowych i niskimi cenami dysponujemy najnowocześniejszymi karawanami w Warszawie.

Nasza firma to przede wszystkim ludzie – zespół młodych, kulturalnych i już doświadczonych pracowników, dla których praca znaczy znacznie więcej – daje możliwość pomagania osobom znajdującym się w trudnym momencie życia.

Posiadamy własne, eleganckie i nowoczesne samochody pogrzebowe marki mercedes. Nie używamy zdjęć fikcyjnych samochodów. Od listopada 2015 roku powiększyliśmy nasz tabor o karawan pogrzebowy „Prezydencki” w kolorze czarnym.  Powstał on na bazie najnowszego Mercedesa Klasy E. Jest to najnowocześniejsze auto – jesteśmy jedynym posiadaczem tego samochodu na Bielanach. Większość organizowanych przez nas ceremonii pogrzebowych obsługiwana jest dwoma samochodami, jeden przewożący osobę zmarłą tzw. samochód prezydencki, a drugi transportujący kwiaty
Podnosi on profesjonalizm, jakość oraz prestiż świadczonych przez nas usług nie wypływając na cenę.

 

Należymy do :

polska izba pogrzebowa

 

Pozostajemy z poważaniem
Właściciel i Pracownicy
AMENO – Usługi Pogrzebowe Warszawa

Mobilne biuro

zakład pogrzebowy bemowoWychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powiększyliśmy swoją ofertę o nową usługę w postaci załatwiania wszelkich formalności pogrzebowych u rodziny zmarłego na terenie całej Warszawy, a w szczególności na Bielanach, Woli, Żoliborzu, Bemowo, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Warszawa Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy.

Nasz pracownik uda się we wskazane przez Państwa miejsce i zgodnie z wolą rodziny zacznie realizować usługi pogrzebowe.

Dysponujemy profesjonalnie przygotowanym mobilnym biurem, dzięki któremu przygotowanie do uroczystości pogrzebowych nie stanie się dla Państwa dodatkowym obciążeniem.

Strony upamiętniające

Oferujemy

Organizujemy uroczystości pogrzebowe – wyznaniowe i świeckie – zgodnie z wolą Rodziny Zmarłego. Troszczymy się o wymiar formalny, ludzki i duchowy.

Przygotowujemy kompleksowe pochówki z uprzednią kremacją. Doświadczeni pracownicy wyjaśnią wszystkie wątpliwości i służą wszelką pomocą.

Posiadamy nowoczesne i eleganckie karawany oraz profesjonalnych kierowców. Świadczymy usługi transportowe Zmarłych na terenie całej Polski.

Dbamy o piękno ceremonii pogrzebowej. Oferujemy oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnego trębacza.

Oferujemy wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe, tworzone przez profesjonalnych florystów – zawsze ze świeżych kwiatów.

Ameno to zespół wykwalifikowanych i pełnych kultury pracowników – gotowych do pomocy przez cały tydzień całą dobę.

Pomagamy dobrać elegancki, godny ubiór dla Osoby Zmarłej – wraz z kompletną garderobą i niezbędnymi dodatkami.

Posiadamy szeroki wybór trumien renomowanych producentów. Wszystkie wykonane z najlepszych gatunków drewna oraz precyzyjne wykończone.

Dysponujemy bogatym asortymentem urn z różnych materiałów w całej gamie rozmiarów, kolorów i kształtów.

Proponujemy cały wachlarz usług związanych z kompleksową opieką nad grobami z dokumentacją fotograficzną – w wymiarze doraźnym lub też całorocznym.

Opinie o naszej firmie

Zobacz nasze opinie w Google

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.236.98.69.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
22 wpisy.
Bożenna Ostrowska z Warszawa napisał/a 14 stycznia 2016 o 14:31:
Z usług f-my pogrzebowej "Ameno" przy Al.Zjednoczenia 44 w Warszawie korzystałam na przełomie grudnia i stycznia 2015/2016 roku.Dziękuję za miłą atmosferę (tak bardzo potrzebną w tych trudnych chwilach),profesjonalność i trafne doradztwo oraz życzliwość ze strony pracowników. Firmę polecam.
Jerzy Gadoś z Warszawa napisał/a 16 grudnia 2015 o 14:31:
Z firmą pogrzebową"Ameno"zetknąłem się 23 marca tego roku na pogrzebie mojej cioci Henryki. Pogrzeb odbył się w Radości. Byłem zaskoczony i pełen podziwu całej oprawy i kultury chłopaków obsługujących uroczystość. Młoda ekipa z zaangażowaniem służyła rodzinie pomocą w tym dniu. Na duże uznanie zasługuje też trębacz od Państwa który sprawił że uroczystość miała podniosły charakter. Kolejny raz to ja zlecałem pogrzeb swojej mamy, który odbył się na cmentarzu północnym. Również cała uroczystość była na najwyższym poziomie. Tak-reprezentujecie wysoki poziom.To zalicza Was do czołówki. Jesteście dla mnie"number one"w tej branży. Skorzystałem również z usługi firmy przy szlifowaniu pomnika z lastryka na cmentarzu północnym, efekt przerósł moje oczekiwania. I znowu jestem pełen podziwu za kunszt wykonania ,cały trud, dbałość i efekt końcowy. Dobra robota panowie, wzorowo wykonana. Widać że każdy klient jest dla Was ważny. Nie odwalacie roboty w myśl ,,jak najwięcej, jak najprędzej" tracąc przy tym jakość wykonania. Jest wręcz odwrotnie-profesjonalizm a w nim zaangażowanie, dbałość o szczegóły i zadowolenie z dobrze wykonanej pracy. Dziękuje zarządzającym i wykonawcom. Będę Was zachwalał i polecał gdy ktoś będzie w potrzebie. Pozdrawiam Jerzy Gadoś
Hanna Rej z Warszawa napisał/a 25 listopada 2015 o 14:31:
W imieniu rodziny Tadeusza Rodak serdecznie dziękuję za profesjonalne i sprawne zorganizowanie pogrzebu mojego brata przez filię AMENO przy ul.Płockiej.Jeszcze raz dziekuję i firmę polecam.

Wizytówką naszej firmy jest wysoka jakość usług, a naszymi referencjami
– długoletnie doświadczenie