AMENO Całodobowe usługi pogrzebowe i kremacyjne.
Sprawdź nas:  Facebook |  Instagram Youtube

Zakład pogrzebowy Ameno

zakład pogrzebowy Warszawa

Zakład pogrzebowy Ameno posiada ponad 20 letnie doświadczenie w organizacji niezwykle godnych ceremonii pogrzebowych z trumną i urną. Są to ceremonie wyznaniowe oraz świeckie z mistrzem ceremonii pogrzebowej. Przez całą dobę przyjmujemy zgłoszenia na przewóz zmarłych z domów, szpitali, prosektoriów i innych miejsc.

Dysponujemy kompleksową ofertą, największym wyborem akcesoriów pogrzebowych na Bielanach i niskimi cenami, które dopasowujemy do możliwości finansowych rodzin. Usługi pogrzebowe realizujemy opierając się na jednym z najbardziej rozbudowanych zapleczy w Warszawie. Posiadamy własną chłodnie, salę do toalety pośmiertnej i eleganckie kaplice.  Całodobową pomoc i usługi pogrzebowe świadczymy mieszkańcom dzielnic Wola, Bielany, Żoliborz, Bemowo, Śródmieście, Ochota, Mokotów, Praga Północ, Praga Południe, Białołęka, Ursynów, Targówek, Wawer, Ursus, Wilanów, Włochy, Wesoła, Rembertów oraz mieszkańcom Łomianek, jak również jesteśmy gotowi dojechać też w inne miejsca w całej Polsce.

Posiadamy własne, eleganckie samochody pogrzebowe marki Mercedes do godnego przeprowadzenia konduktu. Na naszej stronie internetowej – nie używamy zdjęć „fikcyjnych” samochodów nienależących do naszej firmy.  Opieramy nasz tabor o karawan pogrzebowy „Prezydencki” w kolorze czarnym, powstał on na bazie Mercedesa Klasy E. Większość organizowanych przez nas ceremonii pogrzebowych obsługiwana jest dwoma samochodami, jeden przewożący osobę zmarłą tzw. samochód prezydencki, a drugi transportujący kwiaty zamówione przez rodzinę. To rozwiązanie podnosi profesjonalizm, jakość oraz prestiż świadczonych przez nas usług nie wypływając na cenę.

Nasza firma pogrzebowa to przede wszystkim ludzie. Posiadamy zespół młodych, kulturalnych i doświadczonych pracowników. Pomoc osobom i rodzinom znajdującym się w trudnym momencie życia daje nam poczucie misji i wyjątkowego celu do którego prowadzą nasze codzienne obowiązki.

Pozostajemy z poważaniem
AMENO – Usługi Pogrzebowe Warszawa

Iwona i Paweł Petrykowscy

 

Usługi pogrzebowe Warszawa

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powiększyliśmy swoją ofertę o nową usługę w postaci realizacji wszelkich formalności pogrzebowych u rodziny zmarłego na terenie całej Warszawy, na Bielanach, Mokotowie, Ochocie, Pradze Południe, Targówku, Ursusie, Ursynowie i w innych dzielnicach Miasta Stołecznego Warszawa, a także w Łomiankach. Dbamy o godność i kulturę pogrzebu, dysponujemy własnymi nowoczesnymi chłodniami i kaplicami pożegnalnymi w Warszawie i Łomiankach.

usługi pogrzebowe Warszawa

Pracownik zakładu pogrzebowego Ameno na prośbę rodziny udaje się w dowolnie wskazane przez Państwa miejsce w Warszawie czy poza stolicą. Usługi pogrzebowe, które realizujemy łączą wysoką jakość z przystępną dla rodzin ceną. Jesteśmy elastyczni, doradzamy i jasno informujemy rodziny o cenach związanych z wyborem konkretnego rozwiązania.

Dysponujemy profesjonalnie przygotowanym zapleczem i eleganckimi biurami na Warszawskich Bielanach i Żoliborzu. Zrobimy wszystko, aby przygotowanie uroczystości pogrzebowych nie stało się dla Państwa dodatkowym i niepotrzebnym obciążeniem.

Nekrologi

Nekrolog Jan Strzelczak

śp. Jan Strzelczak

Wiek: 73 lata
Data pogrzebu: 01.06.2023
nekrolog wstęga
Nekrolog Teresa Dymel

śp. Teresa Dymel

Wiek: 82 lata
Data pogrzebu: 31.05.2023
nekrolog wstęga
Nekrolog Wanda Miszczak

śp. Wanda Miszczak

Wiek: 73 lata
Data pogrzebu: 30.05.2023
nekrolog wstęga
Nekrolog Jan Grzelewski

Jan Grzelewski

Wiek: 88 lat
Data pogrzebu: 30.05.2023
nekrolog wstęga
Nekrolog Ewa Korczewska

Ewa Korczewska

Wiek: 65 lat
Data pogrzebu: 29.05.2023
nekrolog wstęga

Usługi pogrzebowe Bielany

Ceremonie żałobne, które organizujemy – tak wyznaniowe, jak i świeckie – uwzględniają wszystkie wymiary pochówku: logistyczny, ludzki oraz duchowy.

Przygotowujemy kompleksowe pochówki z uprzednią kremacją. Doświadczeni pracownicy wyjaśnią wszystkie wątpliwości i służą wszelką pomocą.

Ameno posiada nowoczesne karawany, obsługiwane przez doświadczonych kierowców. Wykonujemy przewozy Zmarłych na obszarze całego kraju.

Piękna oprawa muzyczna przyczynia się do uświetnienia całej ceremonii żałobnej. Współpracujemy z najlepszymi instrumentalistami.

Oferujemy wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe, tworzone przez profesjonalnych florystów – zawsze ze świeżych kwiatów.

Ameno to zespół wykwalifikowanych i pełnych kultury pracowników – gotowych do pomocy przez cały tydzień całą dobę.

Dbamy o wizerunek Osoby Zmarłej – poprzez pomoc w doborze odpowiedniej garderoby żałobnej i gustownych dodatków.

W ofercie Ameno znajdują się bogaty asortyment trumien od znanych producentów. Gwarancja najlepszych materiałów i precyzji w wykonaniu.

Asortyment Ameno obejmuje szeroką gamę urn. Zapewniamy różnorodność modeli, kolorów oraz rozmiarów.

Proponujemy cały wachlarz usług związanych z kompleksową opieką nad grobami z dokumentacją fotograficzną – w wymiarze doraźnym lub też całorocznym.

Opinie o zakładzie pogrzebowym

Zobacz nasze opinie w Google

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub niepublikowania wpisów.
54 wpisy.
Beata z Warszawa napisał/a 29 lipca 2020 o 20:28
Serdeczne podziękowania od całej rodziny. Za profesjonalne w najdrobniejszych szczegółach przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej mojego Taty dla Właścicieli oraz Pracowników firmy. Dzięki Wam ze spokojem i godnością przeżyliśmy ten trudny dzień.
Marek z Warszawa napisał/a 27 czerwca 2020 o 11:17
Śmierć bliskiej osoby to trudny okres, zwłaszcza kiedy sytuacja ma miejsce w czasie epidemii. Jeszcze trudniej zorganizować wszystkie dokumenty i pogrzeb będąc na drugim końcu świata. Biuro Usług Pogrzebowych Ameno w Warszawie w pełni zadbało o kompleksową organizację ostatniego pożegnania na bardzo wyskokim poziomie. Profesjonalne podejście pracowników wywarło na nas ogromne wrażenie. Pragnę wyrazić gorące i jak najserdeczniejsze podziękowania dla wszystkich pracowników a zwłaszcza dla Pani Iwony z mężem, za profesjonalne, uprzejme i bardzo sprawne przeprowadzenie wszystkich spraw formalnych związanych z pogrzebem mojej Mamy. Zakład Ameno przejął wszelkie obowiązki i sfinalizował wszystkie czynności w sposób perfekcyjny. Od momentu skontaktowania się z zakładem ciało Mamy zostało zabrane do kremacji w ciągu godziny. Aż do chwili samego pochówku wszystkie czynności odbywały się sprawnie z zachowaniem powagi uroczystości. Pozostałe czynności związane z pogrzebem były zorganizowane w taki sposób, że wszystko przekroczyło nasze oczekiwania. Strata najbliższej osoby jest niepowetowania i tak traumatyczna, że fakt przejęcia przez zakład Ameno wszelkich obowiązków i sfinalizowanie pogrzebu w sposób perfekcyjny jest dla nas bezcenny. Polecam wszystkim usługi tej firmy. Z poważaniem Marek z rodziną.
Barbara z Warszawa napisał/a 28 kwietnia 2020 o 19:51
Serdecznie dziękuję Pani Iwonie reprezentującej Firmę AMENO za pomoc w organizacji pogrzebu Męża mojej siostry. Pani Iwona wykazała się wyjątkowym taktem, serdecznością i profesjonalizmem w załatwianiu wszystkich formalnych spraw zawiązanych z pogrzebem. Oprócz profesjonalizmu w podjętych działaniach zadbała o godny przebieg ceremonii pogrzebowej z udziałem Księdza Kapelana. W związku z okresem pandemii i niemożności odbycia mszy w kościele parafialnym zaproponowano nam postawienie przez firmę estetycznego pomieszczenia, z odpowiednim umieszczeniem trumny, z kolorowym zdjęciem zmarłego oraz umieszczeniem wieńców z szarfami i wiązanek. Uroczystości celebrował Kapelan, który przedstawił napisany przez wnuczkę bardzo pozytywny profil działalności zmarłego Męża i Dziadka trojga wnucząt. W trakcie mszy zadbano o oprawę muzyczną. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którym na sercu leży godne pożegnanie drogiego im zmarłego Firmę AMENO zapewniającą organizację godnej uroczystości pogrzebowej na najwyższym poziomie. Składam również na ręce pani Iwony serdeczne podziękowanie za przygotowanie ceremonii pogrzebowej i godnego pożegnania naszego zmarłego członka rodziny. Żona i Siostra Żony Rodzina i Przyjaciele

Wizytówką naszej firmy jest wysoka jakość usług, a naszymi referencjami
– długoletnie doświadczenie