AMENO Całodobowe usługi pogrzebowe i kremacyjne

Zakład Pogrzebowy AMENO

usługi pogrzebowe bielanyPosiadamy ponad 20 letnie doświadczenie i poza kompleksową ofertą, największym wyborem akcesoriów pogrzebowych i niskimi cenami dysponujemy najnowocześniejszymi karawanami w Warszawie.

Nasza firma to przede wszystkim ludzie – zespół młodych, kulturalnych i już doświadczonych pracowników, dla których praca znaczy znacznie więcej – daje możliwość pomagania osobom znajdującym się w trudnym momencie życia.

Posiadamy własne, eleganckie i nowoczesne samochody pogrzebowe marki mercedes. Nie używamy zdjęć fikcyjnych samochodów. Od listopada 2015 roku powiększyliśmy nasz tabor o karawan pogrzebowy „Prezydencki” w kolorze czarnym.  Powstał on na bazie najnowszego Mercedesa Klasy E. Jest to najnowocześniejsze auto – jesteśmy jedynym posiadaczem tego samochodu na Bielanach. Większość organizowanych przez nas ceremonii pogrzebowych obsługiwana jest dwoma samochodami, jeden przewożący osobę zmarłą tzw. samochód prezydencki, a drugi transportujący kwiaty
Podnosi on profesjonalizm, jakość oraz prestiż świadczonych przez nas usług nie wypływając na cenę.

 

Należymy do :

polska izba pogrzebowa

 

Pozostajemy z poważaniem
Właściciel i Pracownicy
AMENO – Usługi Pogrzebowe Warszawa

Mobilne biuro

zakład pogrzebowy bemowoWychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powiększyliśmy swoją ofertę o nową usługę w postaci załatwiania wszelkich formalności pogrzebowych u rodziny zmarłego na terenie całej Warszawy, a w szczególności na Bielanach, Woli, Żoliborzu, Bemowo, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Warszawa Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy.

Nasz pracownik uda się we wskazane przez Państwa miejsce i zgodnie z wolą rodziny zacznie realizować usługi pogrzebowe.

Dysponujemy profesjonalnie przygotowanym mobilnym biurem, dzięki któremu przygotowanie do uroczystości pogrzebowych nie stanie się dla Państwa dodatkowym obciążeniem.

Strony upamiętniające

Oferujemy

Organizujemy uroczystości pogrzebowe – wyznaniowe i świeckie – zgodnie z wolą Rodziny Zmarłego. Troszczymy się o wymiar formalny, ludzki i duchowy.

Przygotowujemy kompleksowe pochówki z uprzednią kremacją. Doświadczeni pracownicy wyjaśnią wszystkie wątpliwości i służą wszelką pomocą.

Posiadamy nowoczesne i eleganckie karawany oraz profesjonalnych kierowców. Świadczymy usługi transportowe Zmarłych na terenie całej Polski.

Dbamy o piękno ceremonii pogrzebowej. Oferujemy oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnego trębacza.

Oferujemy wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe, tworzone przez profesjonalnych florystów – zawsze ze świeżych kwiatów.

Ameno to zespół wykwalifikowanych i pełnych kultury pracowników – gotowych do pomocy przez cały tydzień całą dobę.

Pomagamy dobrać elegancki, godny ubiór dla Osoby Zmarłej – wraz z kompletną garderobą i niezbędnymi dodatkami.

Posiadamy szeroki wybór trumien renomowanych producentów. Wszystkie wykonane z najlepszych gatunków drewna oraz precyzyjne wykończone.

Dysponujemy bogatym asortymentem urn z różnych materiałów w całej gamie rozmiarów, kolorów i kształtów.

Proponujemy cały wachlarz usług związanych z kompleksową opieką nad grobami z dokumentacją fotograficzną – w wymiarze doraźnym lub też całorocznym.

Opinie o naszej firmie

Zobacz nasze opinie w Google

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.236.98.69.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
22 wpisy.
Marcin Czajkowski z Warszawa napisał/a 20 listopada 2015 o 14:31:
Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji dwóch pogrzebów najbliższych członków rodziny we wrześniu i październiku 2015 r. Szczególnie organizacja ostatniego pogrzebu, jaki zlecaliśmy Państwa firmie zasługuje na wysokie uznanie. W związku z artystyczną przeszłością mojego ojca Jerzego S. Czajkowskiego pogrzeb mógł odbyć się dopiero kilkanaście dni po odebraniu ciała ze szpitala. Przez ten czas fachowo i z taktem pracownik biura z oddziału na Woli pilotował szereg trudnych spraw formalnych związanych z wariantowym przygotowaniem miejsca pochówku i organizacji samej ceremonii z uwagi na liczne uwarunkowania zewnętrzne. Pracownicy Biuro Usług Pogrzebowych AMENO obecni na cmentarzu wykazali się wysoką kulturą osobistą, taktem i zrozumienie. Potrafili odpowiednio zaprezentować kwiaty i księgę kondolencyjną, nie obarczając niczym rodziny. Nigdy nie było żadnych problemów proceduralnych, których nie można by z korzyścią dla rodziny rozwiązać. Uznanie nasze budzi również sposób przedstawienia wzorników tabliczek na krzyże czy oferty urn w samym biurze. Solidność, jakość oraz wysoka organizacja całego pogrzebu zasługuje na wyróżnienie. Wraz z moją żoną Agnieszką Czajkowską serdecznie dziękujemy Państwu za profesjonalizm.
Kowalska vel Kowalczyk Elwira z Warszawa napisał/a 15 października 2015 o 13:31:
Serdecznie dziękuję za profesjonalną,doskonałą obsługę pogrzebu mojej mamy Reginy Walczuk[filia AL.Zjednoczenia 44] w dn.14-10-2015!Pozdrawiam i polecam wszystkim ten Zakład w tak ciężkich chwilach dla całej rodziny.
Kowalska vel Kowalczyk Elwira z Warszawa napisał/a 15 października 2015 o 13:31:
Serdeczne podziękowania za bardzo profesjonalną obsługę i włożone serce w organizację pogrzebu mojej mamy Reginy Walczuk w dn. 14-10-2015 przez filię Firmy przy ul.Al.Zjednoczenia 44.Wszystkim można śmiało polecić Państwa usługi w tych ciężkich chwilach dla rodziny.

Wizytówką naszej firmy jest wysoka jakość usług, a naszymi referencjami
– długoletnie doświadczenie