AMENO Całodobowe usługi pogrzebowe i kremacyjne.
Sprawdź nas:  Facebook |  Instagram Youtube

Zakład pogrzebowy Ameno

zakład pogrzebowy Warszawa

Zakład pogrzebowy Ameno posiada ponad 20 letnie doświadczenie w organizacji niezwykle godnych ceremonii pogrzebowych z trumną i urną. Są to ceremonie wyznaniowe oraz świeckie z mistrzem ceremonii pogrzebowej. Przez całą dobę przyjmujemy zgłoszenia na przewóz zmarłych z domów, szpitali, prosektoriów i innych miejsc.

Dysponujemy kompleksową ofertą, największym wyborem akcesoriów pogrzebowych na Bielanach i niskimi cenami, które dopasowujemy do możliwości finansowych rodzin. Usługi pogrzebowe realizujemy opierając się na jednym z najbardziej rozbudowanych zapleczy w Warszawie. Posiadamy własną chłodnie, salę do toalety pośmiertnej i eleganckie kaplice.  Całodobową pomoc i usługi pogrzebowe świadczymy mieszkańcom dzielnic Wola, Bielany, Żoliborz, Bemowo, Śródmieście, Ochota, Mokotów, Praga Północ, Praga Południe, Białołęka, Ursynów, Targówek, Wawer, Ursus, Wilanów, Włochy, Wesoła, Rembertów oraz mieszkańcom Łomianek, jak również jesteśmy gotowi dojechać też w inne miejsca w całej Polsce.

Posiadamy własne, eleganckie samochody pogrzebowe marki Mercedes do godnego przeprowadzenia konduktu. Na naszej stronie internetowej – nie używamy zdjęć „fikcyjnych” samochodów nienależących do naszej firmy.  Opieramy nasz tabor o karawan pogrzebowy „Prezydencki” w kolorze czarnym, powstał on na bazie Mercedesa Klasy E. Większość organizowanych przez nas ceremonii pogrzebowych obsługiwana jest dwoma samochodami, jeden przewożący osobę zmarłą tzw. samochód prezydencki, a drugi transportujący kwiaty zamówione przez rodzinę. To rozwiązanie podnosi profesjonalizm, jakość oraz prestiż świadczonych przez nas usług nie wypływając na cenę.

Nasza firma pogrzebowa to przede wszystkim ludzie. Posiadamy zespół młodych, kulturalnych i doświadczonych pracowników. Pomoc osobom i rodzinom znajdującym się w trudnym momencie życia daje nam poczucie misji i wyjątkowego celu do którego prowadzą nasze codzienne obowiązki.

Pozostajemy z poważaniem
AMENO – Usługi Pogrzebowe Warszawa

Iwona i Paweł Petrykowscy

 

Usługi pogrzebowe Warszawa

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powiększyliśmy swoją ofertę o nową usługę w postaci realizacji wszelkich formalności pogrzebowych u rodziny zmarłego na terenie całej Warszawy, na Bielanach, Mokotowie, Ochocie, Pradze Południe, Targówku, Ursusie, Ursynowie i w innych dzielnicach Miasta Stołecznego Warszawa, a także w Łomiankach. Dbamy o godność i kulturę pogrzebu, dysponujemy własnymi nowoczesnymi chłodniami i kaplicami pożegnalnymi w Warszawie i Łomiankach.

usługi pogrzebowe Warszawa

Pracownik zakładu pogrzebowego Ameno na prośbę rodziny udaje się w dowolnie wskazane przez Państwa miejsce w Warszawie czy poza stolicą. Usługi pogrzebowe, które realizujemy łączą wysoką jakość z przystępną dla rodzin ceną. Jesteśmy elastyczni, doradzamy i jasno informujemy rodziny o cenach związanych z wyborem konkretnego rozwiązania.

Dysponujemy profesjonalnie przygotowanym zapleczem i eleganckimi biurami na Warszawskich Bielanach i Żoliborzu. Zrobimy wszystko, aby przygotowanie uroczystości pogrzebowych nie stało się dla Państwa dodatkowym i niepotrzebnym obciążeniem.

Usługi pogrzebowe Bielany

Ceremonie żałobne, które organizujemy – tak wyznaniowe, jak i świeckie – uwzględniają wszystkie wymiary pochówku: logistyczny, ludzki oraz duchowy.

Przygotowujemy kompleksowe pochówki z uprzednią kremacją. Doświadczeni pracownicy wyjaśnią wszystkie wątpliwości i służą wszelką pomocą.

Ameno posiada nowoczesne karawany, obsługiwane przez doświadczonych kierowców. Wykonujemy przewozy Zmarłych na obszarze całego kraju.

Piękna oprawa muzyczna przyczynia się do uświetnienia całej ceremonii żałobnej. Współpracujemy z najlepszymi instrumentalistami.

Oferujemy wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe, tworzone przez profesjonalnych florystów – zawsze ze świeżych kwiatów.

Ameno to zespół wykwalifikowanych i pełnych kultury pracowników – gotowych do pomocy przez cały tydzień całą dobę.

Dbamy o wizerunek Osoby Zmarłej – poprzez pomoc w doborze odpowiedniej garderoby żałobnej i gustownych dodatków.

W ofercie Ameno znajdują się bogaty asortyment trumien od znanych producentów. Gwarancja najlepszych materiałów i precyzji w wykonaniu.

Asortyment Ameno obejmuje szeroką gamę urn. Zapewniamy różnorodność modeli, kolorów oraz rozmiarów.

Proponujemy cały wachlarz usług związanych z kompleksową opieką nad grobami z dokumentacją fotograficzną – w wymiarze doraźnym lub też całorocznym.

Opinie o zakładzie pogrzebowym

Zobacz nasze opinie w Google

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub niepublikowania wpisów.
59 wpisów.
Renata z Warszawy napisał/a 17 września 2021 o 18:30
Pragnę serdecznie podziękować pani Iwonie za pełny profesjonalizm ,empatię i zaangażowanie w organizację pogrzebu mojej mamy w dniu 16.09.21. Pani Iwona to wspaniała kobieta na właściwym miejscu ,serdeczna i oddana temu ,co robi. Dokonuje rzeczy niemożliwych dla innych. Bardzo wszystkim polecam firmę Ameno ,są NAJLEPSI. Bardzo dziękuję w imieniu całej rodziny, pozdrawiam.
Maciej Mostyłowicz napisał/a 8 lipca 2021 o 16:55
Chciałbym bardzo podziękować całej firmie Ameno za organizację pogrzebu . Przede wszystkim za podejście z pełnym wyrozumieniem w tak trudnych chwilach począwszy od organizacji formalnej gdzie zajmują się tym osoby z bardzo spokojnym podejściem i wyrozumiałością oraz duże podziękowanie dla osób będących przy ceremonii pogrzebowej.Zaklad Ameno na bardzo wysokim poziomie . Jest,to bardzo ważne w tak trudnych chwilach przy stracie bliskiej osoby.Dziekuje bardzo . Serdecznie pozdrawiam.
Jadwiga napisał/a 18 listopada 2020 o 15:31
Chciałabym wraz z moją rodziną wyrazić ogromne podziękowania firmie Ameno za pełną organizację pogrzebu mojej Babci w październiku 2020 r. W jak wiadomo sytuacji przykrej konieczności już dwukrotnie musiałam korzystać z usług zakładu pogrzebowego, w przepełniającym nas wtedy w smutku i trudach niezbędnych procedur związanych z pochowaniem bliskich Zakład Ameno stanął na wysokości zadania pomagając nam w sposób spokojny, godny i niezmiernie profesjonalny przejść przez to wszystko. Zarówno właściciele Zakładu jak i pracownicy przy całej procedurze wykazali się najwyższego poziomu taktownością, klasą, przychylnością, wsparciem, profesjonalizmem i po prostu ludzkim, życiowym podejściem do sprawy. Dzięki tak wspaniałej obsłudze i profesjonalizmowi na każdym etapie działania ma się poczucie, że nasza sytuacja jest jedyna i najważniejsza. Było to dla nas ogromnie ważne zwłaszcza teraz w czasie pandemii, Zakład pogrzebowy Ameno pomógł nam załatwić wszystkie niezbędne formalności redukując konieczność naszych działań do koniecznego minimum. A sama ceremonia pogrzebowa dzięki pracownikom Zakładu Ameno przebiegła sprawnie i z ogromną klasą i poszanowaniem zarówno dla zmarłego jak i dla Rodziny, a z tego co słyszałam nie zawsze jest to oczywiste dla Zakładów pogrzebowych. Raz jeszcze składamy z całą Rodziną ogromne wyrazy wdzięczności dla właścicieli oraz pracowników Zakładu AMENO.

Wizytówką naszej firmy jest wysoka jakość usług, a naszymi referencjami
– długoletnie doświadczenie