AMENO Całodobowe usługi pogrzebowe i kremacyjne

Zakład Pogrzebowy AMENO

usługi pogrzebowe bielanyPosiadamy ponad 20 letnie doświadczenie i poza kompleksową ofertą, największym wyborem akcesoriów pogrzebowych i niskimi cenami dysponujemy najnowocześniejszymi karawanami w Warszawie.

Nasza firma to przede wszystkim ludzie – zespół młodych, kulturalnych i już doświadczonych pracowników, dla których praca znaczy znacznie więcej – daje możliwość pomagania osobom znajdującym się w trudnym momencie życia.

Posiadamy własne, eleganckie i nowoczesne samochody pogrzebowe marki mercedes. Nie używamy zdjęć fikcyjnych samochodów. Od listopada 2015 roku powiększyliśmy nasz tabor o karawan pogrzebowy „Prezydencki” w kolorze czarnym.  Powstał on na bazie najnowszego Mercedesa Klasy E. Jest to najnowocześniejsze auto – jesteśmy jedynym posiadaczem tego samochodu na Bielanach. Większość organizowanych przez nas ceremonii pogrzebowych obsługiwana jest dwoma samochodami, jeden przewożący osobę zmarłą tzw. samochód prezydencki, a drugi transportujący kwiaty
Podnosi on profesjonalizm, jakość oraz prestiż świadczonych przez nas usług nie wypływając na cenę.

 

Należymy do :

polska izba pogrzebowa

 

Pozostajemy z poważaniem
Właściciel i Pracownicy
AMENO – Usługi Pogrzebowe Warszawa

Mobilne biuro

zakład pogrzebowy bemowoWychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powiększyliśmy swoją ofertę o nową usługę w postaci załatwiania wszelkich formalności pogrzebowych u rodziny zmarłego na terenie całej Warszawy, a w szczególności na Bielanach, Woli, Żoliborzu, Bemowo, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Warszawa Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy.

Nasz pracownik uda się we wskazane przez Państwa miejsce i zgodnie z wolą rodziny zacznie realizować usługi pogrzebowe.

Dysponujemy profesjonalnie przygotowanym mobilnym biurem, dzięki któremu przygotowanie do uroczystości pogrzebowych nie stanie się dla Państwa dodatkowym obciążeniem.

Strony upamiętniające

Oferujemy

Organizujemy uroczystości pogrzebowe – wyznaniowe i świeckie – zgodnie z wolą Rodziny Zmarłego. Troszczymy się o wymiar formalny, ludzki i duchowy.

Przygotowujemy kompleksowe pochówki z uprzednią kremacją. Doświadczeni pracownicy wyjaśnią wszystkie wątpliwości i służą wszelką pomocą.

Posiadamy nowoczesne i eleganckie karawany oraz profesjonalnych kierowców. Świadczymy usługi transportowe Zmarłych na terenie całej Polski.

Dbamy o piękno ceremonii pogrzebowej. Oferujemy oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnego trębacza.

Oferujemy wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe, tworzone przez profesjonalnych florystów – zawsze ze świeżych kwiatów.

Ameno to zespół wykwalifikowanych i pełnych kultury pracowników – gotowych do pomocy przez cały tydzień całą dobę.

Pomagamy dobrać elegancki, godny ubiór dla Osoby Zmarłej – wraz z kompletną garderobą i niezbędnymi dodatkami.

Posiadamy szeroki wybór trumien renomowanych producentów. Wszystkie wykonane z najlepszych gatunków drewna oraz precyzyjne wykończone.

Dysponujemy bogatym asortymentem urn z różnych materiałów w całej gamie rozmiarów, kolorów i kształtów.

Proponujemy cały wachlarz usług związanych z kompleksową opieką nad grobami z dokumentacją fotograficzną – w wymiarze doraźnym lub też całorocznym.

Opinie o naszej firmie

Zobacz nasze opinie w Google

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.236.98.69.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
22 wpisy.
Edyta Friedrich z Warszawa napisał/a 23 września 2015 o 13:31:
Serdecznie dziękuję Pracownikom Biura Usług Pogrzebowych AMENO (filia - Al. Zjednoczenia 44)za zorganizowanie pogrzebu mojego ojca. Wykazali się Państwo wyrozumiałością, pomocą i taktem.Wszyscy pracownicy prezentują wysoką kulturę osobistą. Potrafią Państwo słuchać klienta i dostosować organizację pogrzebu do jego potrzeb i możliwości. Na uznanie zasługuje również postawa księdza, który uczestniczył w ceremonii pochówku. Państwa firma jest godna polecenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Tomasz Wąsowski z Warszawa napisał/a 30 maja 2015 o 13:31:
Bardzo chciałbym podziękować zakładowi Ameno za bardzo dużą pomoc w tak trudnej chwili. Wszystko było załatwione perfekcyjnie i profesjonalnie. Po raz trzeci nie zawiodłem się i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić ten zakład pogrzebowy.Jeszcze raz Dziękuje. Tomasz Wąsowski.W ciągu trzech lat straciłem mamę teściową a teraz żonę.
Ewa Gołębiewska z Warszawa napisał/a 14 maja 2015 o 13:31:
Pragnę z całego serca podziękować za świetną pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojego brata Marka.Już po raz trzeci na przestrzeni niespełna czterech lat korzystam z usług filii zakładu przy al. Zjednoczenia. Po zorganizowaniu pogrzebu mojej mamie w grudniu 2011, wróciłam do firmy Ameno również na przełomie sierpnia i września 2013, by zorganizować pogrzeb taty. Zadowolenie moje i moich bliskich było na tyle duże, by wrócić do w/w zakładu po raz trzeci.W pełni profesjonalne usługi, konkurencyjne ceny, niesamowicie ciepłe podejście do klienta, ogromna wyrozumiałość, świetne doradztwo, pełna dostępność i wysoka kultura osobista wszystkich pracowników to tylko nieznaczna część pochwał jakie przychodzą mi teraz do głowy. W biurze, w szpitalu, w kościele, na cmentarzu, wszędzie jakość wykonywanych usług przez zakład Ameno była najwyższej klasy i zasługuje na serdeczne podziękowania.Wdzięczna rodzina Gołębiewskich

Wizytówką naszej firmy jest wysoka jakość usług, a naszymi referencjami
– długoletnie doświadczenie